Dnes v Unijazzu

  • 11.11.2019

KAŠTAN - scéna Unijazzu (Bělohorská 150, Praha 6 - Břevnov)
19.00
poetický večírek v kavárně Únik
Ondřej "Ondrus Double" Linhart
Básně, skeče, akrobacie na visuté hrazdě poesie a jiné vylomeniny. Další z poetických večírků pod taktovkou Vítka Kremličky.

20.00 koncert
Jiří Konvrzek, Petr Linhart, Hmlisto (SK)
Pravidelný večer společného ducha písničkářství, jen zdánlivě osamělého.


Read more »

Úspěch pivovaru Kamenice

  • 3.2.2019

Jediní z České Republiky, 4. z Evropy a 9. z celého světa, to je umístění Pivovaru Kamenice nad Lipou v prestižním žebříčku nově otevřených pivovarů za rok 2018! Máme radost, že s tímto pivovarem spolupracujeme. Kamenické pivo si můžete dát třeba také na zahrádce u Kaštanu. 

Read more »

Konec Čítárny v Jindřišské

  • 27.9.2018

Ke spoustě z vás se s velkou pravděpodobností již donesla zpráva, že počínaje novým rokem bude náš čas v Jindřišské zpečetěn a do konce prosince se musíme z našich prostor vystěhovat. Rádi bychom vás uchlácholili tím, že je to jako každoročně dohadování o prodloužení smlouvy, jenže letos je to opravdu definitivní. Současný zahraniční majitel nemovitosti se rozhodl celý dům zrekonstruovat, proto v Jindřišské ulici úderem ledna končíme nejen my, ale také legendární kulturní časopis Revolver Revue. 

Read more »

Magazín UNI in new!

  • 11.9.2014

UNI has been successful in crowdfundigovém server HITHIT! Many thanks to all who help with this, no matter in which way – own financial contribution, promotion or both.

Read more »

Donate

Latest comments


Join the discussion