Literární Open Call: Poločas rozpadu/ Half-life

  • 2.3.2021

Literární výzva: Poločas rozpadu. Publikace, autorská čtení, díla v žižkovském veřejném prostoru. Forma absolutně volná. Od každého autora max. dvě záležitosti. Každá z nich do tří normostran. Angličtina i čeština. Všechno dobré.

Open call for writers: Half-life. Author readings, literature exposition in Žižkov´s public space and published collection. Any form. Two pieces per author. Max. 1000 words per piece. English and Czech. Alles gute.

Read more »

ALTERNATIVA 2020: INTERMEZZO

  • 11.11.2020

Tradiční forma hudební přehlídky plná uhrančivých vystoupení umělkyň a umělců z celého světa se přesouvá na příští rok, do pozornosti ale dáváme dvoudenní on-line událost Alternativa festival 2020: Intermezzo. Hudební vsuvka mezi 27. a 28. ročníkem nabídne deset převážně českých projektů, které se přihlásí z pražské MeetFactory v pátek 13. a v sobotu 14. listopadu pomocí živého streamu. Hutná hudba zazní letos u vás doma.
Read more »

Dobré zprávy z Polí5

  • 7.10.2020

Milí členové Unijazzu, vaši slevu 10% na zboží v prodejně Polí5 můžete nově využít i v jejím e-shopu. Registrujte se a do poznámky vepište „Člen Unijazzu a své členské číslo“. Na každou další objednávku dostanete slevu automaticky a i katalog se vám zobrazí s cenami po slevě.

Read more »

Magazín UNI in new!

  • 11.9.2014

UNI has been successful in crowdfundigovém server HITHIT! Many thanks to all who help with this, no matter in which way – own financial contribution, promotion or both. Read more »

Latest comments


Join the discussion