Dnes v Unijazzu

  • 21.9.2019

KAŠTAN - scéna Unijazzu (Bělohorská 150, Praha 6 - Břevnov)
15.00 představení pro děti
Divadlo KK: O pejskovi a kočičce
Známé patálie pejska a kočičky na motivy pohádek Karla Čapka - nejen pro všechny předškoláky.

20.00 koncert
Yuri Andropov Experience & Gorodky
Břevnovské „noise-country“ sdružení, a jeho rozmarně-melancholické písně

 
Read more »

Čítárna na festivalu Babí léto v Bohnicích

  • 14.9.2019

Vážení přátelé a kamarádi, étos Čítárny Unijazz opět vzkřísíme na festivalu Babí léto v areálu psychiatrické léčebny v Bohnicích, kde rozbijeme Unijazzí tábor, postavíme stánek, rozložíme čítárenské koberce do trávy, vyložíme Uni magazíny a vyvěsíme fotky dokumentující roky života ve 4. patře. Navíc jsme si pro vás připravili již tradiční program v podobě Otevřené šuplíky v Unijazzu: Babí léto a Barča lekce jogy.

Read more »

Úspěch pivovaru Kamenice

  • 3.2.2019

Jediní z České Republiky, 4. z Evropy a 9. z celého světa, to je umístění Pivovaru Kamenice nad Lipou v prestižním žebříčku nově otevřených pivovarů za rok 2018! Máme radost, že s tímto pivovarem spolupracujeme. Kamenické pivo si můžete dát třeba také na zahrádce u Kaštanu. 

Read more »

Konec Čítárny v Jindřišské

  • 27.9.2018

Ke spoustě z vás se s velkou pravděpodobností již donesla zpráva, že počínaje novým rokem bude náš čas v Jindřišské zpečetěn a do konce prosince se musíme z našich prostor vystěhovat. Rádi bychom vás uchlácholili tím, že je to jako každoročně dohadování o prodloužení smlouvy, jenže letos je to opravdu definitivní. Současný zahraniční majitel nemovitosti se rozhodl celý dům zrekonstruovat, proto v Jindřišské ulici úderem ledna končíme nejen my, ale také legendární kulturní časopis Revolver Revue. 

Read more »

Magazín UNI in new!

  • 11.9.2014

UNI has been successful in crowdfundigovém server HITHIT! Many thanks to all who help with this, no matter in which way – own financial contribution, promotion or both. Read more »

Latest comments


Join the discussion