Dnes v Unijazzu

  • 3.12.2021

Kaštan - scéna Unijazzu (Bělohorská 150, Praha 6)
19.30 koncert
Rajtaraj
Živelná, nejen balkánská jízda představí nejen své letošní album Zing!
Akustický etnošraml a hudbu vycházející z písní Balkánu i dalších koutů Evropy, klezmeru a romani music.

Read more »

Čítárna v Punctu Krásovka

  • 23.11.2021

Čítárna Unijazz a Žižkovská noc uvádí v sobotu 27.11. od 19 hodin
Poločas rozpadu – křest antologie

Viktor Žižkov v jedné ze svých básní napsal: „Ten žižkovskej kopec/to je republika/bez hranic a bez vlajky/nonstop koncert bez publika.“ A tuhle republiku bude brzy obývat vedle Žižkovské noci i Čítárna Unijazz.

Read more »

Zprávy z PopMusea

  • 23.9.2021

Konec září bude v Popmuseu ve znamení čilého společenského ruchu. V pondělí 27. 9. bude ukončena stávající výstava, a 29. představena nová.
Nejdříve ta stávající. K výstavě Vladimír Merta 75 nemohla z důvodu všeobecného zašprajcování proběhnout vernisáž. Protože to bylo všem líto (najmě tedy kurátorovi výstavy), v Popmuseu se chopili příležitosti a bude alespoň její dernisáž, čiže večírek na přidanou. Ten proběhne v avizované pondělí 27. 9. 2021. Mistr má čas, ostatní také – a vy si ho zkuste udělat! Začátek je v 18:30.
 

Read more »

Poslední objednávka triček

  • 26.8.2021

Pomalu se blíží okamžik, kdy ukončíme naši velkolepou venkovní výstavu spřátelených výtvarníků a proto vyhlašujeme poslední objednávku na trička. Kdo jste doteď váhali s tím, že si triko objednáte později, tak už neváhejte, tohle je opravdu poslední možnost. Své objednávky zašlete nejpozději do 4. 9. na adresu unijazz@unijazz.cz. Více na www.vytvarniciunijazzu.cz.

Read more »

Magazín UNI in new!

  • 11.9.2014

UNI has been successful in crowdfundigovém server HITHIT! Many thanks to all who help with this, no matter in which way – own financial contribution, promotion or both.

Read more »

Donate

 

Latest comments


Join the discussion