Mimořádné shromáždění členů Unijazzu

  • 14.2.2019

Zveme vás na mimořádné Shromáždění členů Unijazzu v sobotu 2. 3. 2019 od 14.00 v Kaštanu, Bělohorská 150, Praha 6. Program bude vycházet z úkolů, které dostal výbor na minulém mimořádném shromáždění. Zápis z listopadového setkání, které se sešlo ještě v Čítárně v Jindřišské ulici, najdete zde. Těšíme se na vás.

Read more »

Stěhování je za námi

  • 8.1.2019

Tak a je to tady. V pondělí jsme z Jindřišské odvezli poslední zbytky věcí a předali klíče... Nevěřili jsme, že to za ty dny můžeme zvládnout, ale díky neuvěřitelné pomoci všech dobrovolníků jsme to dokázali, dokonce bez nutnosti volat na pomoc stěhovací službu. Tímto bychom chtěli opravdu moc poděkovat všem, kteří za ty dny přiložili ruku k dílu, dali nám k dispozici auto či nosili krabice. Jste skvělí!

Nyní pro vás (a nás) pokračujeme v hledání vhodných nových prostor. Věříme, že se to brzy podaří

Mrkněte na fotky od Vrabčáka. Místy jsme se i docela nasmáli, za ta léta se totiž ve čtvrtém patře stihlo nashromáždit spoustu pokladů.

Read more »

PF 2019

  • 1.1.2019

Přejeme všem příznivcům Unijazzu vše nejlepší do nového roku. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na viděnou na letošních Boskovicích, Alternativě, na koncertě v Kaštanu, či snad brzy v nové Čítárně! 

Read more »

Donate

Latest comments


Join the discussion