Říjnové UNI

  • 8.10.2020

Právě vyšlo říjnové číslo Kulturního magazínu UNI!!!!!!!

Tentokrát se věnuje osobnosti skutečně hodně „provařené“ – ale jen zdánlivě.

"O Jimim Hendrixovi, jehož 50. výročí úmrtí jsme si připomněli v září, sice každý z nás něco ví, mnozí o něm vědí hodně a mají ho dokonale „naposlouchaného“, přesto jsem přesvědčen, že úplně každý si najde něco nového, něco, co nevěděl, nebo jen tušil.

Jako vždy při tvorbě monotematických čísel jsme se zásadně vyhýbali až příliš ohraným tématům týkajícím se našeho objektu, a naopak jsme se snažili vybrat věci, se kterými jste se v českých médiích ještě nesetkali, případně se s nimi nesetkáváte často.

Kapitolou samou pro sebe je titulní grafika. Přední český výtvarník Michal Cihlář ji vytvořil přímo pro UNI a my mu za to mnohokrát děkujeme.
Užijte si co nejlepší podzim s UNI a buďte hodně zdrávi."

Ondřej Bezr
šéfredaktor UNI


Read more »

Dobré zprávy z Polí5

  • 7.10.2020

Milí členové Unijazzu, vaši slevu 10% na zboží v prodejně Polí5 můžete nově využít i v jejím e-shopu. Registrujte se a do poznámky vepište „Člen Unijazzu a své členské číslo“. Na každou další objednávku dostanete slevu automaticky a i katalog se vám zobrazí s cenami po slevě.

Read more »

Magazín UNI in new!

  • 11.9.2014

UNI has been successful in crowdfundigovém server HITHIT! Many thanks to all who help with this, no matter in which way – own financial contribution, promotion or both.

Read more »

Donate

Latest comments


Join the discussion