Výstava Moniky Kočendové v Kaštanu

  • 7.5.2021

V Kaštanu je k vidění nová výstava Moniky Kočendové. Podívat se na ní je možné po domluvě s autorkou – pište na monika.kocendova@gmail.com – a můžete si užít soukromou komentovanou prohlídku. Jedinečná příležitost!

Číst dále »

Instalace dokončena!!!

  • 15.4.2021

Je to HOTOVÝ!!! Po měsících příprav jsme včera doinstalovali dlouho plánovanou venkovní výstavu spřátelených výtvarníků Unijazzu k potěšení našich i vašich těžce zkoušených duší. Podle dosavadních ohlasů kolemjdoucích při instalaci se to snad podařilo a my bychom zde rádi poděkovali všem výtvarníkům, kteří se této akce zúčastnili.

Číst dále »

Výstava Výtvarníci Unijazzu

  • 13.4.2021

Jelikož nám už chybí všechny druhy kultury na které si vzpomeneme, máme velikou radost, že se nám podařilo zrealizovat tuto venkovní výstavu, která, doufáme, potěší všechny kolemjdoucí.

Číst dále »

Literární Open Call: Poločas rozpadu/ Half-life

  • 2.3.2021

Literární výzva: Poločas rozpadu. Publikace, autorská čtení, díla v žižkovském veřejném prostoru. Forma absolutně volná. Od každého autora max. dvě záležitosti. Každá z nich do tří normostran. Angličtina i čeština. Všechno dobré.

Open call for writers: Half-life. Author readings, literature exposition in Žižkov´s public space and published collection. Any form. Two pieces per author. Max. 1000 words per piece. English and Czech. Alles gute.

Číst dále »

ALTERNATIVA 2020: INTERMEZZO

  • 11.11.2020

Tradiční forma hudební přehlídky plná uhrančivých vystoupení umělkyň a umělců z celého světa se přesouvá na příští rok, do pozornosti ale dáváme dvoudenní on-line událost Alternativa festival 2020: Intermezzo. Hudební vsuvka mezi 27. a 28. ročníkem nabídne deset převážně českých projektů, které se přihlásí z pražské MeetFactory v pátek 13. a v sobotu 14. listopadu pomocí živého streamu. Hutná hudba zazní letos u vás doma.
Číst dále »

Dobré zprávy z Polí5

  • 7.10.2020

Milí členové Unijazzu, vaši slevu 10% na zboží v prodejně Polí5 můžete nově využít i v jejím e-shopu. Registrujte se a do poznámky vepište „Člen Unijazzu a své členské číslo“. Na každou další objednávku dostanete slevu automaticky a i katalog se vám zobrazí s cenami po slevě.

Číst dále »

Nejnovější komentáře


Vstoupit do diskuze