Čítárna Unijazzu na cestách

  • 25.6.2020

Hrabal night - scénické čtení
Léto je tady, ulice jsou opět zaplněné sluncem a my se konečně opět můžeme potkávat na kulturních záležitostech Čítárny Unijazzu na cestách. První červencovou událost jsme si připravili s velkým očekáváním a těšením na Hrabal night 22.7. v prostoru Punctum (Krásova 27. Praha 3).

Číst dále »

Nepoteče voda!!!

  • 18.6.2020

V sobotu 20. června bude zahrádka U Kaštanu zavřená, ani v sále nebude žádný program. Je nám to líto, nemůžete za to, v naší oblasti Břevnova bude přerušená dodávka vody.

Číst dále »

Shromáždění členů Unijazzu 2020

  • 29.5.2020

Milí členové, přátelé a spolupracovníci Unijazzu, 
zveme vás na shromáždění členů našeho spolku. Uskuteční se v sobotu, 13. června od 14.00 hodin v rámci Lhoteckého předletí ve Lhotce (součást obce Svinaře) u Zadní Třebaně. To nejdůležitější, co budeme muset projednat a odsouhlasit je výroční zpráva Unijazzu včetně hospodaření za rok 2019. Určitě dojde i na plány v letošním roce, jak to vypadá s naším novým sídlem a Čítárnou v Husitské nebo již dlouhodobě plánovanou rekonstrukcí Kaštanu, co ještě čtenářům nadělí UNI ke svým třicetinám nebo co chystá Alternativa. K letošním Boskovicím se určitě také dostaneme.

Číst dále »

Na zahrádce U Kaštanu začínají koncerty

  • 24.5.2020

Po koronavirové pauze začaly probíhat v Kaštanu, přesněji řečeno na zahrádce U Kaštanu, první veřejné akce. V sobotu 30.5. na zahrádce zahraje Divadlo Bořivoj představení pro děti U dvou Kašparů a 1.6. zde proběhne pravidelné Letní setkání osamělých písničkářů. Při programech bude samozřejmě nutné dodržovat rozestupy, publikum v rouškách a další nezbytnosti. Více na http://kastan.unijazz.cz/events/rezervace/?ID=1735


Číst dále »

Pomalu, ale jistě se otevíráme!!!!

  • 7.5.2020

Taky už se tak těšíte na točené pivko z Kamenice? My teda jo!!! Zahrádku jsme otevřeli již v pondělí 11. května, tak teď záleží jen na počasí... Když nebude mrznout nebo pršet, otevřeno bude!!! Atelier Kaštan otevřel také, stejně jako Popmuseum. Na první písničkářský koncert můžete dorazit 1. června. Ani nevíte, jak se na vás těšíme!!!

Číst dále »

Nejnovější komentáře


Vstoupit do diskuze